Smak prostoty

Wysmakowany urok prostoty

Jesteś tutaj:

  1. Strona główna » Finezyjna kuchnia » Garnki i patelnie Riess » Riess Corall » Riess - Corall - Brytfanna 42 x 34 cm

Riess - Corall - Brytfanna 42 x 34 cm

Riess - Corall - Brytfanna 42 x 34 cm Proszę kliknąć, aby zobaczyć powiększenie i dodatkowe zdjęcia

255

Garnki, w które tchnięto duszę. Seria naczyń Corall, austriackiej firmy Riess, tworzona jest przy znaczącym udziale człowieka. Stalową konstrukcję powleka się powstającymi z płatków szkła czterema warstwami emalii, tworzącymi na zewnątrz trwałą, porcelanowo-ceramiczną powłokę. Garnki wypala się w temperaturze 800 oC.
Ostatnia z zewnętrznych warstw garnka jest ręcznie wygładzana przez mistrzów rzemiosła, dbających, by ceramiczna powierzchnia była jednolita.
Gdy naczynia opuszczają piece przemysłowe, po raz kolejny przechodzą przez ręce rzemieślników. Dopiero, gdy zyskają ich ostateczną aprobatę, na dnie brytfanny umieszcza się logo firmy.

Garnki Riess Corall - każde naczynie ujęte w troskliwe dłonie fachowców. 

   Zapraszamy do obejrzenia filmów

 
o brytfannach Riess
o serii naczyń Corall


Riess - Corall - Brytfanna 42 x 34 cm


Producent
Riess

Kod
0402-34

Przeznaczenie
- do duszenia i pieczenia na kuchence i w piekarniku
- do zapiekanek, mięs, pieczeni, potraw jednogarnkowych


Właściwości 
zgromadzenie i usystematyzowanie danych: SmakProstoty.pl

- stalowa konstrukcja naczynia czterokrotnie powlekana specjalnie utwardzaną emalią, tworzącą porcelanowo-ceramiczną warstwę odporną na zarysowania
- wewnątrz – antybakteryjna, antyalergiczna powłoka ceramiczna – brytfanny mogą używać osoby uczulone na nikiel
- gładka powierzchnia jest higieniczna, łatwa w czyszczeniu
- dno dobrze akumuluje i rozprowadza ciepło po naczyniu
- brytfanna nadaje się do używania na wszystkich typach kuchenek, również indukcyjnych
- można ją myć w zmywarce


Materiał
na zewnątrz - stalowy szkielet i utwardzona, porcelanowo-ceramiczna powłoka
wewnątrz – ceramiczna powłoka

Wymiary
42 x 34 x 7 cm 

Gwarancja 
2 lata

Pochodzenie
Austria


  „Gęsiareczka” w piekarniku – czyli współczesne oblicza brytfanny" - nasz artykuł przybliża istotę ultranowoczesnych technologii stosowanych przy produkcji brytfann oraz przekornie zmienia zajęcie bosonogiej pastereczki w pełną pasji przygodę ze smakiem.

produkt dostępny
wysyłamy w ciągu: 3 dni

 

Klienci, wybierający ten produkt, kupili także:

Produkt

Silit - miniMAX Energy Red - Garnek 1,5 l, Ø 15 cm

Silit

Garnki Silit z serii miniMAX – Energy Red to propozycja dla tych, którzy...

389

Produkt

Güde Alpha - Ręcznie kuty, średni nóż kucharza, 21 cm

Güde

Ręcznie wykuwany, wyjątkowy nóż kucharza niemieckiej marki Güde – wizja...

417

Autorskie opisy produktów w sklepie www.smakprostoty.pl należą do właścicieli serwisu. Są chronione prawem autorskim. Powielanie i kopiowanie jest zabronione.