Warto obejrzeć

Produkty polecane

Ostatnio wyszukiwane

skandynawski design, żeliwo z porcelanową emalią, ostrzałki prętowe, leżakowanie wina, bukłaki, noże do siekania ziół, gotowanie makaronu, młynki do pieprzu, deski do krojenia pieczywa, paleniska
Jak kupić na raty?

Legnoart - Sombrero - Patera na przekąski, Ø 28 cm

Sombrero - Patera na przekąski, Ø 28 cm

229 zÅ‚

Oblicz ratÄ™
Produkt jest dostępny. Czas wysyłki: 3 dni
darmowa dostawa

Charakterystyczny kapelusz z ogromnym rondem skrywa mrocznie przystojnÄ… twarz Meksykanina. Jego gorejÄ…cy wzrok sugeruje: „Nie zbliżaj siÄ™!”
Ale – jak go tu posÅ‚uchać?! Jak nie dać siÄ™ skusić przysmakom kryjÄ…cym siÄ™… na rondzie jego kapelusza. ArcypomysÅ‚owa patera Sombrero przywoÅ‚a uÅ›miech na twarzy wszystkich tych, którzy tylko zajrzÄ… do pokoju. A goÅ›ci przyprawi o doskonaÅ‚y humor. I – przyjÄ™cie jest udane!
Biała porcelana wspiera się na stożkowej podstawie z ręcznie wykończonego drewna jesionowego. Talerz można zdjąć i umyć.
Sombrero - wspaniały pomysł na częstowanie zakąskami czy ciasteczkami. Aż chce się sięgać! Trzeba tylko uważać na groźnie łypiącego spod ronda Meksykanina!

Właściwości:

- bardzo pomysłowa, utrzymana w iście meksykańskim stylu patera pozwala serwować drobne przekąski, ciasteczka, babeczki, czy owoce morza, tartinki, serowe koreczki itp.
- luksusowa porcelana tworzy masywny talerz, który wspiera siÄ™ na potężnym, jesionowym trzpieniu
- wystarczy zdjąć talerz-kapelusz, by można było go umyć
- jesionowe drewno warto od czasu do czasu przetrzeć delikatnie nawilżonym oliwą jadalną papierowym ręcznikiem

Informacje o produkcie:
Producent Legnoart
Materiał

porcelana
drewno jesionowe

Wymiary

średnica 28 cm
wysokość 16 cm

Seria

Sombrero

Pochodzenie

Włochy

Legnoart prowokuje Meksykanina w sombrero

Legnoart prowokuje Meksykanina w sombrero

ZmÄ™czony meksykaÅ„skim żarem z uporem lejÄ…cym siÄ™ z nieba, przystojny Meksykanin, popijajÄ…c chÅ‚odny napój z agawy, leniwie siada na werandzie. Zsuwa sombrero na oczy, wystudiowanym, nonszalanckim ruchem wyciÄ…ga przed siebie nogi i zapada w popoÅ‚udniowÄ… drzemkÄ™. Myli siÄ™ jednak ten, kto twierdzi, że zastygÅ‚y w bezruchu Meksykanin jest Å‚atwym celem.

Antonio Cos

Antonio Cos

Antonio Cos, urodzony w 1975 roku w Strasburgu, studiowaÅ‚ we Francji i WÅ‚oszech, gdzie dziÅ› ma swoje studio projektowe. Sam siebie okreÅ›la jako designera nie tylko form przemysÅ‚owych.   PrzeglÄ…d jego prac dostarcza jednej, podstawowej informacji – Antonio Cos to przeÅ›miewca pierwszej klasy.

Wszystkie produkty z tej serii

Pokaż wszystkie

Sombrero - Patera na przekąski, Ø 24 cm

Producent: Legnoart

Cena: 189 zÅ‚

Sombrero - Patera na przekąski, Ø 28 cm

Producent: Legnoart

Cena: 229 zÅ‚

eKredytAkceptujemy platnosci.plUPS