Produkty polecane
-
Radosny, pomysłowy, a zarazem na wskroś skandynawski (...)
-
Świat kulinariów jest przesycony przyjaźnią (...)
-
Ekologiczne deski kuchenne to pomysł amerykańskiej (...)
Pokaż wszystkie
Legnoart - Conico - Tarka z trzema ostrzami
Conico - Tarka z trzema ostrzami
Produkt jest dostępny.
Czas wysyłki: 3 dni
Potrą wszystko, czego tylko sobie Państwo zażyczą. Trzy różnej wielkości i formy ostrza z utwardzanej stali szlachetnej 18/10 rozdrobnią każde warzywo. Nic, co twarde i do rozdrobnienia, nie jest im obce.
Tarka Conico, włoskiej firmy Legnoart, wspiera się stabilnie i wygodnie na pomysłowej miseczce z ręcznie wykańczanego drewna jesionowego w kolorze wenge. Do miseczki spadają potarte wiórki.
Dzięki drewnianemu uchwytowi tarkę trzyma się pewnie w dłoni. Po użyciu stalowe ostrza można zdjąć z miseczki, łatwo umyć i osuszyć.
Dodatkowe zdjęcia i film pokazują starszą wersję tarki Conico. Niemniej - nowa odsłona tarki - poza kolorem i typem stali - jest niemal identyczna, jak prezentowana na dodatkowych fotografiach i w filmie.
Właściwości:
- trzy niezwykle ostre ścianki tarki Conico, marki Legnoart, pozwolą szybko i bez wysiłku potrzeć warzywa, owoce, sery
- tarka wykończona jest drewnianym trzpieniem, który pełni rolę wygodnego uchwytu
- drewniana miseczka, na której stoi tarka, pozwala wygodnie gromadzić starte warzywne, owocowe, czy serowe wiórki
Informacje o produkcie:
| Producent |
Legnoart |
| Materiał |
stal szlachetna 18/10
drewno jesionowe w kolorze wenge |
| Wymiary |
wysokość 28,5 cm
średnica 11,5 cm |
| Pochodzenie |
Włochy |
Prostota, ergonomia i duża doza elegancji – to wszystko charakteryzuje kuchenne wynalazki marki Legnoart, włoskiego znawcy drewna. Legnoart ozdobi kuchenne blaty i półki przedmiotami z jesionowego drewna łączonego ze znawstwem ze stalą szlachetną, czy bardzo wysokiej jakości tworzywem sztucznym.
Copyright 2007-2012 www.smakprostoty.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Autorskie opisy produktów, bazy danych, artykuły, scenariusze filmów i materiały wideo zamieszczone w sklepie smakprostoty.pl należą do właścicieli serwisu i są chronione prawem autorskim.
Powielanie, kopiowanie, modyfikowanie jest zabronione.